Kontakty - Ringit Gang Späť na začiatok
info@ringit.sk
Po - Pi: 8:00 - 16:00

Infolinka

Petr Florián

Petr Florián

"Čoskoro sa budeme počuť, komunikujem s vami na telefóne aj po e-mailu. Okrem vašich starostí mi robí starosť Real Madrid. Ich logo mám všade, len na ihrisku stále kopu za iný tím."

Projektový manažer

Mirek Kaňka

Mirek Kaňka

"Navrhujem zlepšováky na webe, aby som vám spríjemnil nakupovanie. Keď popoludní nebehám po ihrisku za loptou, tak behám za svojimi ratolesťami. Moja prevádzkové pamäť je 8 minút."

Marketingový manažer

Pavel Novotný

Pavel Novotný

"Vďaka mne náš e-shop vždy spoľahlivo nájdete. Fandím každému športu z pohodlia gauča."

Správa a rozvoj webu

Petr Ovsenák

Petr Ovsenák

"Zariaďujem, aby na Ringitu fungovalo všetko, tak ako má. Keď si nehrám s IT technikou v práci, tak hrám na gitaru v kapele Choroši."

Programátor katalógov

Rostislav Ježek

Rostislav Ježek

"Vďaka mne sa na Ringitu zobrazí každá nová kolekcia. Ak práve nemám na háku excel, mám na háku nejakého kapra. Ako vášnivý rybár som dostal dôveru aj u firemného akvárka."

Fotograf

David Svoboda

David Svoboda

"Pod rukami mi prejde každá fotka. Keď neútočím na predné priečky futbalovej súťaže, stávam sa kvalitným súperom o najvyššie účet v krčme. A môj obľúbený seriál? Hospoda."

Logistika

Štěpán Svoboda

Štěpán Svoboda

"Na Ringitu pre vás každý deň balím módu do pekných balíčkov. Počas balenia si odskočím urobiť 50 zhybov, aby som nevyšiel z kondície."

Copywriter

Aneta Buličková

Aneta Buličková

aneta.bulickova@ringit.cz
"Pomocou textov vám prezradím, čo z fotografie produktu nespoznáte. Postavu mám ako misska a nohu ako pořádnej chlap! :)"

Prevádzkovateľ autorizovaného e-shopu

Tamto, s.r.o.

Světova 523/1, Praha 8, 180 00 IČO: 05490430
zapísaná Mestským súdom v Prahe, oddíl C, vložka 264556 DIČ: CZ05490430 Sme platcami DPH.
Napísali ste o nás Späť na začiatok
Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Rýchle a ústretové chovanie, po objednaní dorazil tovar obratom (a to aj napriek tomu, že bolo veľmi hektické obdobie Vianoc, ktoré väčšina firiem absolútne nezvláda ...). Reklamácie, resp. výmena tovaru prebehla úplne v poriadku, bez zbytočných odkladov. Viac takých (nielen internetových) obchodov. Rada sa k nákupu na tomto webe vrátim. ďakujem
Martina
Veľmi zaujímavý tovar, ktorý len tak niekto neponúka.
Petra
Odporúčam, ste naozaj moooc dobrí a viete komunikovať, čo veľa obchodníkov nevie, ale u vás je to super super super;) Keď budem nakupovať tak jedine u vás;)
Hajpa
Ja som bola úplne spokojná, dokonca s rýchlosťou až milo prekvapená.
Miroslava
Našiel som pekné a relatívne lacné veci, potešila ma možnosť výberu dáta zaslania. Napríklad keď je 10 dní do výplaty, tak si to necháte poslať dva dni pred ňou .... ale nedošiel mail s potvrdením objednávky ...

Odpoveď: Ďakujeme za upozornenie, vďaka vám sme chybu už napravili. :)
Marek
Vo vašom obchode som našla obleček podľa mojich predstáv
Hanka
Nakúpim tu pánsku obuv vo veľkosti 48.
Radek
Takýto výber retro tenisiek som dlho nevidel, vrelo odporúčam. V sobotu v 18,00 som si objednal tovar a nasledujúci utorok som v tých ténách zbalil super kobru, ešte raz ďakujeme!
Petr
Mal som reklamáciu a bola okamžite a bez problému vybavená
Kofy
Som veľmi spokojný s informovanosťou a celkovým priebehom mojej objednávky. Všetko bolo veľmi rýchle a prípadné otázky z mojej strany mi boli prakticky obratom zodpovedané. Odporúčam a ďakujem;) AIR MAX FEELING :D
Sbkure