Nová generácia tenisiek Chuck Taylor

Converse Chuck Taylor All Star II

Topánky Chuck Taylor dostali úplne nový kabát, napriek tomu to na nich na prvý pohľad vôbec nepoznáš. Stále sú to tie staré dobré tenisky, ktoré uzreli svetlo sveta už v roku 1917. Až pri prvom nazutie pochopíš, že je to úplne iná topánka, než si doteraz poznal.


Představujeme

Predstavujeme Chuck Taylor All Star II. Sú stvorené pre pohyb, lepšie padnú, ale pritom vyzerajú stále ako ikony, ktoré si si zamiloval. To všetko ti prináša luxus myslieť len na dôležité veci.

Čím tě překvapí?

  • Lunarlon stielka pre dokonalé odpruženie podrážky a oporu klenby.
  • Super mäkká podšívka z mikro semišu pre maximálny komfort.
  • Vystužený protišmykový jazyk, ktorý drží na svojom mieste.
  • Zvršok z prémiového plátna z tencelu s dokonalejšou textúrou.

Komfort predovšetkým

Prišli tí tenisky Converse nepohodlné? Po nazutie Chuck Taylor All Star II zmeníš názor. Tento model je príkladom komfortné topánky, v ktorej ujdeš kilometre bez pľuzgierov a odrenín. Všetko začala jednoduchá myšlienka: posadnutosť. Zamerali sme sa na kreatívne jedinca a zistili sme, že chcú stále viac. Tenisku, ktorá spĺňa požiadavky života v štýle "byť neustále v pohybe".


Stielka Lunarlon Converse Chuck Taylor II Mäkká podšívka z mikro semišu Nekĺzavý jazyk Converse Prémiové plátno Converse Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122 Converse Chuck Taylor All Star II C151122
Nahliadnuť pod pokrievku nových Chuck Taylor II