Milí zlobiví a dobrí,

ďakujem všetkým za krásne listy, s ktorými som si po večeroch krátil čas. Najradšej by som želanie splnil všetkým, ale pravidlá boli neúprosná :) Zo všetkých ma najviac zaujali tieto tri, a preto dostanú svoje priania z Ringitu ZADARMO! Ako moderný Ježiško všetkým výhercom napíšem list s podrobnosťami na e-mail.

prani ostatnich
Iva

Můj milý, drahý Ježíšku,
moc Tě prosím o dárek pro mého bráchu z Ringitu.
Nedávno se s dívkou rozešel,
od té doby smích ho přešel.
Všechny nás jeho splín bolí,
vždyť on už si ani tvář neoholí :-(
Chodí jako tělo bez duše,
přemýšlím, co tady pomůže?!
A hle, tady vidím cestičku,
na Ringitu skvělou bundičku.
Modrá barva je jeho oblíbená,
v téhle bundě nepřehlédne ho žádná žena.
I když půjde s hlavou skloněnou,
v ní málokteré oči ho přehlédnou.
Buď tak hodný Ježíšku,
bráchovi zkus poslat AB4640 bundičku.
Spolu s čepicí, co dnes jsem objednala,Spolu s čepicí, co dnes jsem objednala,
jistě bude fešák natotata.
Moc přála bych si,
aby měl sebevědomí jako kdysi.
V Beskydech bývá tuhá zima,
v téhle bundě mu bude jistě prima;-)
Děkuji Ti moc a moc
a přeji všem krásný čas Vánoc.

Honzík

Ahoj Ježíšku, prines mi, prosím, túto bundičku: http://www.ringit.sk/puma-bunda-style-infant-padded-winter-jacket-834238-08 :-).

Volám sa Janko a pretože mi budú ešte len 3 roky píše za mňa mamička. V februári idem prvýkrát do škôlky vo vedľajšej dedine, ktorá je skoro 2 km ďaleko a budem do nej šliapať pešo. Bundička by sa mi moooc hodila, určite ma zahreje aj vo veľkých mrazoch a dlhá cesta v nej bude hneď příjeměnějsí A dievčatá ..... tie budú určite pozerať, ako aj taký malý prcek môže byť elegantné a šik. Až z bundičky vyrastiem, sľubujem, že na oplátku urobím radosť niekomu druhému a venujem ju chlapčekovi od nás. Jeho rodičia nemajú moc koruniek, vieš ?! Moc Ti ďakujem a pozdravuj tam v nebíčku dedka. Krásne vianoce :-)

Martin

Ježíšku, chcel by som Ťa MOC poprosiť o mikinu AB7593.

Pred pár dňami som dostal k narozkám rovnakú. Čo čert nechcel, to sa stalo, zabudol som ju vo vlaku cestou na sústredenie (dúfam, že novému majiteľovi dobre slúži). Doma lastúrniky, že ju mám na intre. Určite si dokážeš predstaviť, ako naši budú vyčíňať až pôjdem s pravdou von. Keby si bol tak dobrý a doniesol mi novú, najlepšie tú istú, spadol by mi kameň zo srdca a lepšie by sa mi zaspávalo. Keď budeš potrebovať pomoc, napríklad s rozhadzovaním a balením darčekov, som Ti k dispozícii, rád si mikinu odpracuje. Ďakujem Ti Ježíšku, budem Ti moc vďačný ak sa slituješ nad mojou hlavou deravou. Tebe i celému tímu ringit.sk prajem pekné vianoce, hlavne veľa zdravia a veľa spokojných zákazníkov.